Ka diçka të re nga Gili.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gili është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Kështu së paku u kuptua nga disa storie të publikuara në Instagram, nga shesh-xhirimet e klipit.

Ajo duket shumë elegante me një fustan ngjyrë vjollcë.

Xhirimet e klipit të ri të këngëtares po i realizojnë Alban Ismaili dhe Fidan Bajrami.


Flash Lajme

Më të lexuarat