Aurela Gaçes i kanë vjedhur profilin e saj zyrtar në Facebook. Lajmin e bën të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale, ku njofton dhe se po punon për rikthimin e faqes, që kishte 700 mijë ndjekës.Ndërkohë që në faqen e saj, e cila tashmë menaxhohet nga persona të panjohur, janë postuar video të ndryshme, ku ndër to shihet edhe një video teksa kapet peshk. Vetë këngëtarja u shpreh se po punohet që ti rikthehet përsëri faqja e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat