Djali i kryeministrit Rama feston ditën e sotme ditëlindjen. Gregu mbush 30 vjeç sot dhe deri më tani ai nuk ka zgjedhur të postojë foto apo video rreth kësaj dite të veçantë.Edhe pse në media atij nuk i pëlqen të ndajë copëza nga e përditshmja e tij, herë pas here Gregu zbulon detaje, por duket se këtë 30 vjetor ai ka preferuar ta fstojë larg mediave sociale. Ajo që ka munguar gjithashtu ditën e sotme ka qenë edhe një urim publik nga babai i tij, kryeministri Rama.


Flash Lajme

Më të lexuarat