Modelja dhe blogerja e njohur, Kylie Jenner ka ndarë një imazh me një fustan të përsosur, të cilin e kishte dhuratë për datëlindjen e saj.

Ajo ka marrë këtë dhuratë të mrekullueshme nga drejtoresha krijuese e Balmain, Olivier Rousteing.

Vetëm dy ditë pas datëlindjes, Kylie ndau fotografi të fustanit nga marka Balmain, i cili ishte zbukuruar me xhevahire të zeza, portokalli, argjend, të verdhë dhe të kuq.

“Faleminderit e dashur @olivier_rousteing për fustanin më të përsosur të ditëlindjes”, shkroi Kylie krahas fotografisë .

View this post on Instagram

thank you my love @olivier_rousteing for the most perfect bday dress 🧡🌴

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on


Flash Lajme

Më të lexuarat