Këngëtarja e njohur Rozana Radi duket se së shpejti do t’i japë fund beqarisë.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi zhvilloi një mini-intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, ku zbuloi se së shpejti do të martohet.Mes shumë pyetjesh Rozana i është përgjigjur dhe asaj që flet për martesën.

“Kur do martohesh?”, ishte pyetja  drejtuar këngëtarës, ndërsa nuk hezitoi të ndajë lajmin e mirë dhe me ndjekësit: Aq shpejt sa s’ta merr mendja.


Flash Lajme

Më të lexuarat