Reperja e popullarizuar shqiptare, Melinda Ademi, ka nisur disa ditë jo-produktive në Shqipëri.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga një milion fansa në Instagram, ka ndarë me ndjekësit imazhe e video të ndryshme nga pushimet e saj.

“E dua Shqipërinë”, ka shkruar krahas fotografive.
https://www.instagram.com/p/CFC1cO2Dvoo/

Artistja e shumë hiteve vjen në formë të mahnitshme dhe tanimë shquhet për fizikun atraktiv dhe format tërheqëse.

Komplimentet pranë fotografive nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit e këngëtares 24 vjeçares.

Reperja aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit të fundit “X5”, të cilin e solli në bashkëpunim me reperin Gjiko.

Kënga deri më tani ka kaluar shifrën e 7.5 milionë klikimeve në kanalin YouTube.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All