Krerët shtetëror, artistë kolegë ishin të shumtë ata të cilët kujtuan Mikullovcin.

Ndërsa të shumtë kanë qenë ata që kanë shpërndarë reagimin e aktorit kur ndërroi jetë Leze Qena.

Një gjë të tillë e ka bërë dhe Fifi, ndërsa ka shkruar:

“E unë andërr e kam pas me ju pa veç niher edhe juve edhe Lezen. Kofshi të xhehnetit Inshallah.  R.I.P”


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All