Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Ariana këtë kohë po i shijon pushimet në Turqi se bashku me Ermalin dhe fëmijët e saj.

Në një foto të publikuar se fundmi, Ariana dhe Ermali shfaqen duke u bërë gati për të dal në plazh.

Të veshur me shumë stil ata po duken shumë bukur në krahët e njëri-tjetrit.

E fustani i shkurt dhe provokues i Ariana merr gjithë vëmendjen.

View this post on Instagram

🤎

A post shared by Arianna (@arianafejzullahu) on


Flash Lajme

Më të lexuarat