Këngëtarja e njohur Olta Boka u bë nënë për herë të pare para dy muajsh. Ajo dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj, pritën një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Gaia.

Sot, Gaia feston 2 mujorin e lindjes dhe mami Olta ka vendosur t’i bëjë një dedikim special.

“Gaia, perëndesha zemrës sime, 2 muaj që më bën të fluturoj”, shkruan këngëtarja krahas fotot në Instagram, ku duket vetëm këmba e vogël e Gaias.

Kujtojmë se kjo është një nga periudhat më të bukura në jetën e këngëtares, pavarësisht se ajo tregohet mjaft e rezervuar.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All