Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa do të jetë pjese e albumit më të ri të Miley Cyrus i cili do të titullohet “She is Miley Cyrus”.

Këtë lajm ka qenë vetë Miley e cila e ka konfirumuar për “The Edge”.

“Nga Dua Lipa te Billy Idol, dua të them se ju mendoni se po bëj shaka, por jo. I kam Dua dhe Billy Idol në të njëjtin album, dhe kjo është menduar të luhet në një festival”.

Si Dua ashtu dhe Miley e kanë treguar shpeh herë miqësinë që kanë me njëra tjetrën.

Vitin e kaluar Dua e ftoi Miley-n të performonte Sunny Hill Festival” në Prishtinë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All