Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si modele.Dyshja konfirmuan lidhjen me anë të disa postimeve në rrjetet sociale.

Ishte këngëtari ai i cili postoi një foto me modelen, në ditën e lindjes , teksa bashkangjitur shkruante: Edhe 100 zemra ime, të dua shumë”.

Së fundmi edhe Sindi ka postuar  një foto në ‘Instagram’ ndërsa i bën këngëtarit një pyetje epike: Kur e pyes sa herë ka qenë i fejuar, duke treguar dhe reagimin e Seldit.

23
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All