Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  prej shumë kohësh e ka mbajtur të fshehtë jetën private, duke mos zbuluar shumë detaje për personin që i ka rrëmbyer zemrën.Me anë të një postimi në ‘Instastory’, moderatorja pranoi publikisht se djali i gjatë me të cilin e kanë parë shpesh, është partneri i saj. Ajo ka postuar dy foto me ‘djalin misterioz’, por është kujdesur që t’ja mbulojë fytyrën.

Pavarësisht kësaj, ‘Newsbomb’ zbuloi se djali që ka bërë për vete Fjoralbën, quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

333q2adi3
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All