Pas një shkëputje prej disa vitesh, këngëtarja Zaimina Vasjari i është rikthyer muzikës.  Vetëm pak javë më parë, ajo solli një këngë të titulluar “Vetes”, e cila u prit mjaft mirë nga publiku.Ndërsa së fundmi, ka paralajmëruar një duet me këngëtarin e dashur për publikun  Irkenc Hyka.  Ditën e djeshme, ajo ka xhiruar edhe klipin e ri, ku nuk ka nguruar të publikojë edhe një skenë në ‘Instastory’.

Kënga titullohet “Trëndafil i bardhë” dhe fansat e Zaiminës janë bërë edhe më shumë kuriozë për të parë më tepër.


Flash Lajme

Më të lexuarat