Violeta po sjell diçka të re.

Violetë Kukaj ditët e fundit ka publikuar disa fotografi të reja, me të cilat befasoi të gjithë me ndryshimin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u komentua shumë nga fansat e saj, për ndryshimin drastik në dukje, madje kishte prej tyre që mezi e njihnin.

Përmes një videoje, Violeta ka njoftuar fansat që shumë shpejt vjen videoklipi i saj më i ri si dhe solli disa sekuenca të tij.

Ky projekt është punuar nga Genti Lako, ndërsa imazhet e publikuara më parë rezultojnë të jenë shkrepur gjatë xhirimeve të klipit.

View this post on Instagram

Së shpejti 😉

A post shared by VioletëKukaj (@violetekukaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat