Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta i është rikthyer punës në dyqanin e saj.

E veshur me fustan të gjatë, barku i fryrë i Leartës bie në sy.


Flash Lajme

Më të lexuarat