Për disa ditë me radhë në faqet rozë është aluduar shtatzënia e dyte e prezantueses Elita Rudi.

Kjo pasi në rrjet qarkulluan disa imazhe të saj me barkun e rrumbullakosur, ku më pas fansat shpërthyen me komente.

Gjatë ditës së sotme (e diel), në rrjetin social Instagram Elita dhe Gjiko kanë zbuluar gjininë e foshnjës së dytë.

View this post on Instagram

Jemi shume te lumtur qe familjes tone po i shtohet nje vajze💝 @gjikotheflyboy ! Faleminderit Zot 🤲🏻 @granddecor @norikuka @mondocaffe_ @mondocakery @walonefashiongroup

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Jemi shumë të lumtur që fëmijës tonë po i shtohet një vajzë. Faleminderit Zot”, ka shkruar Elita në përshkrim.

Në videon e ndarë ata shihen duke bërë trendin e njohur, në të cilin mbushin një balonë me ngjyrën e kaltër apo rozë, e cila përshkruan gjininë e fëmijës.

View this post on Instagram

Its a Baby Girl 😍💝 @elita.rudi Faleminderit Zot 🤲🏻 @granddecor @mondocaffe_ @walonefashiongroup @norikuka @mondocakery

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Sa i përket paraqitjes së tyre, që të dy janë parë veshur me stil, teksa Elita mori vëmendje të madhe me fustanin rozë.

Imazh të njëjtë ka ndarë edhe Gjiko në profilin e tij, teksa familja e tij shihen mjaft të lumtur për lajmin e marrë.


Flash Lajme

Më të lexuarat