Elvana Gjata i është rikthyer rrjeteve sociale. Këngëtarja e dashur për publikun ka postuar disa foto me bikini. Por ajo që menjëherë vumë re është se të njëjtat rroba banjo ka përdorur edhe Tayna.

Të dyja vajzat duket se nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga vera dhe vijojnë të vijnë provokuese në rrjetet sociale me pozat e tyre.Por edhe më interesante bëhet kur shohim se çmimi i këtyre bikinive është plot 708 euro. Bëhet fjalë për markën e njohur Channel, që të dyja vajzat kanë zgjedhur për këto foto. Tani iu takon juve të vendosni se cilës prej të dyjave i shkojnë më shumë.


Flash Lajme

Më të lexuarat