Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të suksesshëm të momentit. Ata kanë sjellë një sërë këngësh që janë kthyer menjëherë në hite.Por, pavarësisht se janë ndër emrat më të kërkuar të industrisë së muzikës në vend, ata nuk e harrojnë kurrë nga erdhën.

Së fundmi ka qenë Getinjo që është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar një foto ku sgaqet krah nënës dhe Mozzik-ut. Reperi e kujton me nostalgji këtë kohë, ndërsa shkruan: “Me pak gjëra, ama kemi qenë të lumtur”.


Flash Lajme

Më të lexuarat