Loredana Zefi po bën blerje të shtrenjta.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së fundmi kishte vendosur të distancohet nga rrjetet sociale për tu rikthyer më pas me shumë të reja, shkruan lajmi.net.

Ajo fillimisht ka njoftuar se po vjen albumi i saj i ri e më pas bëri të ditur se ka pozuar për “Tush Magazine”, teksa shfaqet mahnitëse me kostume të ndryshme e me një stil unik.

View this post on Instagram

Hab gehört morgen ist Donnerstag? @tushmagazine

A post shared by Loredana (@loredana) on

Në këto foto ajo shihet me shumë stil dhe nuk vonoi shumë e doli çmimi i lartë i veshjes së saj.

Pallto që ka zgjedhur ta vesh Loredana kushton 8.100 euro.


Flash Lajme

Më të lexuarat