Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Ariana nuk mungon as me postime në rrjete scoiale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto nga plazhi në Turqi, e me këtë veshje Arianë vë në pah linjat përfekte.

View this post on Instagram

A post shared by Arianna (@arianafejzullahu) on


Flash Lajme

Më të lexuarat