Bes Kallaku do t’iu shkrijë së qeshuri me videon e fundit të postuar në rrjetin social.Kush ka vajza dhe nuk i është bindur për të bërë tualet.

I tillë është edhe aktori i humorit Bes Kallaku, i cili shfaqet pranë Ajkës dhe ka pranuar që makeup t’ia bëjë e bija. Përfundimin merreni me mend vetë…

Vogëlushja ka nisur ta lyejë, ndërsa Besi ka treguar edhe sikletin e këtij momenti. “Meqë ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? . Mirëmgjes prindër baballarë që nuk ia prishni fëmijës! Zoti ju rujt!”, ka shkruar Kallaku krah postimit ku nuk kanë munguar komentet e ndryshme nga ndjekësit.


Flash Lajme

Më të lexuarat