Capital T do ta publikoj së shpejti pjesën e dytë të albumit “Skulpturë”.

Reperi i popullarizuar shqiptar, Capital T, ka dhënë detaje të reja në lidhje me albumin “Skulpturë”, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram ku ka treguar se pjesa e dytë e këtij albumi publikohet më 1 tetor.

View this post on Instagram

SKULPTURË • 1 TETOR streaming on all digital platforms ✨ cilen kang jeni tu e prit ma s’shumti !? 🌍

A post shared by Capital T (@truekapo) on

“Edhe 1 javë, në të gjitha platformat digjitale. Skulpturë”, ka shkruar ai.

Reagimet ndërkohë nuk munguan nga fansat, të cilët mezi po presin për këngët dhe bashkëpunimet e reja të Capitalit.


Flash Lajme

Më të lexuarat