Zi në familjen e reperit shqiptar Elinel. Ai ka humbur babanë e tij.Lajmin e dha vetë reperi, emri i të cilit është Granit Bajraktari, përmes një postimi në Instagram.

Ai publikoi një foto të të atit Bislim Bajraktari, ndërsa shkruan: “Pusho n’paqe bab”.

Sipas ‘Prive’ babai i reperit ishte infektuar me koronavirus dhe pas disa komplikimeve ka ndërruar jetë.


Flash Lajme

Më të lexuarat