Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, Xhensila ka postuar një foto në Instastory.

E ndonëse pa pikë grimi, ajo duket më bukur se kurrë./ORAinfo/


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All