Në Ditën Ndërkombëtare të Vajzave edhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee, ashtu si shumë personazhe.

“Ti je dielli, hëna ime dhe gjithë yjet.

Ti i jep kuptim jetës sime. Gëzuar ditën e bijave”, shkruan Roberti. Nora nuk ka mundur dot t’i rezistojë fotos dhe dedikimit.

“Reneeja ime e bukur”, shkruan ajo. Edhe pse është vënë re gjithmonë raporti perfekt pas ndarjes i Norës dhe Robertit, kjo foto tregon edhe një herë se sa mirë shkon dyshja e njohur dhe kur bëhet fjalë për Renee, asgjë tjetër nuk ka rëndësi.


Flash Lajme

Më të lexuarat