Dy ditë më parë, reperi i njohur Stresi komfirmoi se ishte i prekur me Covid-19.

Mirëpo, këtë herë ai i ka shokuar që të gjithë përmes disa videove të publikuara në Instagramin e tij.

Ai shfaqet në një festë ditëlindjeje dhe të shumtë janë personat që e ftuar. Mesa duket reperi nuk po qëndron i izoluar por shihet në shoqërinë e disa personave të tjerë.

Ndërkohë pas publikimit të këtyre videove, të shumta ishin reagimet në rrjetet sociale, ku të gjithë fansat e kritikonin reperin për thyerjen e rregullave.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All