Enca Haxhia ka treguar disa nga momentet e mira dhe ato të këqija që i kanë ndodhur së fundmi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, si rrallëherë ka treguar pothuajse gjithçka nëpërmjet disa postimeve në Instagram, shkruan lajmi.net.

Tani më shumë se kurrë madje dhe si duket arsyeja është edhe qëndrimi në shtëpi për shkak të lëndimit të këmbës, ajo ka pasur më shumë kohë për të ndarë ato që miqtë e saj virtual nuk i dinin deri më sot.

Këngëtarja e ka shfrytëzuar këtë mundësi për të folur me miqtë e saj virtual, të cilët i ka ftuar të ndajnë me të momentet më të mira e të këqija të këtij viti. Ajo ka treguar se ka marrë qindra mesazhe dhe se është emocionuar shumë prej tyre.

“Mesazhet tuaja më bën të përlotem. Jam duke i lexuar të gjitha dhe po përpiqem t’ju përgigjem aq sa të mundem. Faleminderit që ndatë momentet tuaja të mira dhe të këqija” u shpreh fillimisht ajo.

Në mes të momenteve të saj më të mira e të këqija, Enca ka treguar se është e dashuruar dhe se ka humbur disa miq fals.


Flash Lajme

Më të lexuarat