Sinan Hoxha ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjete sociale.

Së fundmi po qarkullon një lajm se këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij po bëhen prindër për herë të dytë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kjo gjë nuk qenka e vërtetë pasi e ka mohuar vetë Sinani nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Nuk është e vërtetë”, ka shkruar ai pranë postimit në Instgram.

Ata janë aktualisht prindër të një djalin me emrin Ansi, i cili edhe ua ka ndryshuar jetën. Çifti shpesh publikojnë foto ku shihen së bashku me Ansin i cili është rritur shumë.

https://www.instagram.com/sinanhoxha_/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All