Pas suksesit të premierës së “Shiko Kush LUAN 4”, Luana Vjollca na zbuloi të tjera surpriza për ndjekësit e saj. Këtë herë Luana ka menduar që kanalin e saj të YouTube ta sjellë në një version tjetër.

Tashmë çdo ditë ora 19:00 do mund të shihni episodet e vlogut më të ri nga Luana, “After Party”. Moderatorja ka menduar për të gjithë fansat e saj dhe të të ftuarve të saj.

“After Party” na mundëson të shohim personazhet tanë të preferuar në një intervistë ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim më parë.

Intervistën e parë për “After Party” e dha Luana; Ndërasa sot u publikua intervista e Kidës, këngëtares së dashur për shqiptarët, e cila na zbuloi shumë detaje që nuk dinim për të.

Ne mund t’ju zbulojmë para se të shihni videon më poshtë se Kida zgjodhi një familje të madhe në vend të asaj të vogël si dhe tregoi se është “single” dhe jo në një lidhje. Ajo zgjodhi gjumin me pizhama dhe jo ‘naked’ (zhveshur).

Përgjigjet mbi pyetjet e tjera pikante i zbulon Kida vetë në vlogun e Luanës, “After Party”.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All