Kohët e fundit, aktori turk Burak Ozçivit, i njohur në Shqipëri me rolin e “Kemalit” ka qenë shumë i komentuar për jetën private.

Është përfolur se Burak dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen janë drejt ndarjes, pasi lidhja e tyre është në krizë.

Por, ka qenë vetëm një video e cila u ka dhënë fund të gjitha thashethemeve, ku çifti shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe me djalin.

View this post on Instagram

Bizim evin halleri❤️

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Kjo video ka lumturuar pa masë edhe fansat e çiftit, të cilët kanë reaguar menjëherë përmes komenteve.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All