Nora Istrefi gjithmonë ka marrë vëmendjen e publikut jo vetëm për këngët e realizuara. Por edhe për pamjen e saj të kuruar në detaje.

Njihet si një nga artistet shqiptare mjaft sensuale por që i qëndron besnike stilit të saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram të publikuar nga parukieri i saj, Nora shihet se në flokët e saj ka vendosur një ngjyrë kafe dhe me disa elemente të ngjyrës portokalli.

Kujtojmë se këngëtarja së fundmi ka sjellë bashkëpunimin e saj me Butrint Imeri, këngë e cila ka patur mjaft sukses.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All