Getinjo ka reaguar në një post kushtuar kthimit të mundshëm të ish partnerëve.

Mozzik dhe Loredana kanë qenë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit për shkak se ata u panë në disa raste të ndryshme së bashku.

Natyrisht se fansat e të dy reperëve filluan spekulimet se këta të fundit ishin bashkuar, pasi u panë në një qendër tregtare në Gjermani e pas asaj u pa se Mozzik e priti Loredanën në aeroport.

Por si duket edhe Getinjo ka diçka për të shtuar sepse ai u pa të komentonte në një postim të bërë ne Facebook.

Duket se Getinjo ka shfrytëzuar rastin të bëj humor, por që nuk dihet saktë se çfarë domethënie ka ky koment.


Flash Lajme

Më të lexuarat