Afërdita Demaku është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.

Ajo është një këngëtare shumë e dashur dhe këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare.


Afërdita është shumë aktive me këngë e projekte të reja.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket si zonjë e vërtetë.


Flash Lajme

Më të lexuarat