Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur.

View this post on Instagram

Tek vendi magjik…

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All