Mozzik dhe Loredana prej kohësh janë përfolur për një ribashkim mes tyre. Megjithatë asnjëri nga të dy nuk ka zgjedhur të reagojë në lidhje me këto lajme.  Por duket, se Getinjo, vëllai i Mozzik nuk ka heshtur këtë herë.Ai ka komentuar në një prej postimeve në Facebook rreth këtij lajmi, duke ironizuar: Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Faleminderit shumë. – ka shkruar Getinjo. Duket se i vëllai është i pari që përmes batutës ka lënë të hapur dyshimin se dyshja mesa duket është rikthyer sërish.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All