Dyshja e njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca u përfolën për pushimet e tyre luksoze në Itali, mirëpo moderatorja ka zbuluar arsyen e vërtetë të udhëtimit drejt vendit fqinj.Marina ka takuar stilisten e famshme Elisabetta Franchi, ndërsa ka ndarë edhe një lajm të bukur me fansat e saj. Ajo është bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së Franchi-t dhe s’mund të ishte më e lumtur se kaq.Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”- shkruan Marina përkrah fotos të postuar në Instagram.


Flash Lajme

Më të lexuarat