Fifi ka eleminuar kilogramët e tepërt duke u kthyer në super formë.

Por që prej se ka filluar të humb peshë edhe stili i këngëtares ka ndryshuar duke u bërë më sensuale dhe provokative në veshje.

Fansave nuk mund tu kalonte ky detaj të cilin e kanë shprehur edhe në fotot e fundit të këngëtares ku ka zbuluar look-un e këngës që do të sjell me Ermalin dhe duket më joshëse se asnjëherë.

“Fifi qe bënte dise ndaj vajzave të bukura dhe reklamimit të vetes.Paska vdekur për njeçik vëmendje.Dilje dhe na bëje moral pale.Po kështu kanë thënë të gjitha:jo po më dhimbte shpina,jo po kisha cicat e mëdhaja,jo po bëra hundën se nuk merrja frymë e lloj lloj pallavrash.Po mos u shqeteso se ke Xhensilen me keq.”

Fifi është përballur shpesh herë me komente të tilla që prej rënies së saj nga pesha dhe duket se ndjekësit do ta “shqetësojnë” deri sa të mësohen me ndryshimin.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All