Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur për momentin, Fjolla Morina, ka marrë propozimin për martesë.

Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë nëpërmjet disa postimeve në Instastory, ku ka treguar buqetën e madhe me trëndafila të kuq në formë zemre, në mes të të cilëve ishte formuar shkronja “F” me trëndafila të bardhë, si dhe unazën e bukur që ka marrë.

“Unë thashë po! Dashuri!”, shkruante Fjolla krahas fotove.

Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbulur identitetin e mashkullit që e ka bërë për vete, edhe pse përflitet për një marrëdhënie me biznesmenin Fisnik Syla.

Ky i fundit ka qenë edhe personi që e shoqëronte në momentin që u arrestua disa kohë më parë për armëmbajtje pa leje.

Edhe në deklaratat që kanë dhënë në polici, dyshja kanë pohuar se shumë shpejt do të martohen.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All