Modelja bukuroshe, Amina Shena, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin Glamour Zone në RTV ORA.

Ndër të tjera, ajo ka pranuar të flasë edhe për jetën e saj private si dhe martesën e lumtur me reperin Lazy (Adonis Dollapi).

Çifti janë bashkë prej 10 vitesh dhe janë prindërit e një djali Jetnis Jr.

Çfarë do të bëje nëse bashkëshorti do të të tradhëtonte?

Amina Shena: “Do ndahesha, menjëherë”

10 vite martesë, do t’i shkatërroje për një tradhëti?

Amina Shena: “Pa diskutim që po”


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All