Pritja e ëmbël nuk e ka penguar modelen e njohur, Gigi Hadid, të merret me rimodelimin e shtëpisë së saj në New York gjatë vitit të kaluar.

Me një postim në Instagram, Gigi ka zbuluar shijet e saj tejet të veçanta, që i kanë surprizuar ndjekësit dhe dizenjuesit.

“Jam shumë e emocionuar që do të kalojë kohë nëpër këto cepa kaq të veçantë që janë bërë me ndihmën e krijuesëve të mi të preferuar, të cilët përqafuan idetë e mia dhe s’më morën për të çmendur”, ka shkruar Gigi krah albumit të fotove nga ambientet e shtëpisë. Me stilin vintage dhe ngjyrat e ndryshme, shtëpia e Gigi-t duket si një arratisjr drejt artit dhe botës së saj tejet të pasur.

Fotot më lart do iu bëjnë të kuptoni më shumë.

Gigi dhe Zayn u bënë prindër të një vogëlusheje tre javë më parë, por kanë ruajtur në privatësi detajet.

       


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All