Bukuroshja shqiptare, Arta Nitaj, i është përgjigjur disa pyetjeve interesante në rubrikën “AfterParty” të emisionit “Shiko kush luan”.

Në mes “të bukurës apo bishës” ajo zgjodhi “bishën”, teksa mes “qenve dhe maceve”, zgjodhi macet.

Duke qenë se i pëlqen shumë pushimet dhe shijon plot të tilla gjatë vitit, është vërejtur se destinacionet më të pëlqyera të Artës ndër vite kanë qenë Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Shqipëria.

Në pyetjen se kë zgjedh mes Dubait dhe Jugut të Shqipërisë, Nitaj filloi të qeshë, ndërsa tregoi patriotizmin e saj duke cekur se preferon jugun para Dubait.

Në pyetje të tjera ngacmuese, aktorja dhe moderatorja nga Peja tregoi se në raste të caktuara “e kërkon dashurinë”, por ndodh edhe që “ja japin dashurinë të tjerët”.


Flash Lajme

Më të lexuarat