Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku ka treguar se është bërë gati me dal.

E veshur krejt zi e me stil, Adelina po duket joshëse në këto imazhe.

Por ekspozimi i këmbëve në njërën foto duket se nuk do t’i pëlqej burrit të saj 50 vjeçar i cili është maqedonas.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All