Nuk kishte sesi të mungonte as këtë të enjte, parada e deputetëve në hyrje të Kuvendit. Natyrisht që veç veshjes që kanë zgjedhur, këtë herë ne do të merremi edhe me maskat, pasi ato tashmë janë pjesë e së përditshmes sonë.

Jashtë ambjetit të Kuvendit ka ende nga ata që nuk i janë bindur urdhrit të qeverisë dhe janë shfaqur pa maskë.Ashtu si ka edhe të tjerë, që ndonëse e kanë vendosur, kanë zgjedhur të mbajnë hundën jashtë. Disa prej tyre kanë zgjedhur maska me stampime të ndryshme, ku spikat ajo e Ralf Gjonit parullën e tij “Shqipëria nuk është Bashkimi Sovjetik”, apo e Spiropalit që kishte një maskë të zezë, me logon e PS.

deputetet-parlament-22-tetor-11deputetet-parlament-22-tetor-13deputetet-parlament-22-tetor-18deputetet-parlament-22-tetor-19deputetet-parlament-22-tetor-20deputetet-parlament-22-tetor-24deputetet-parlament-22-tetor-32deputetet-parlament-22-tetor-33
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All