Aurela Hoxha është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme dhe më të përfolura njëkohësisht.

Jo rrallë herë është bërë pjesë e sulmeve nga komentuesit e shumtë për ndërhyrjet kirurgjikale, por ajo i ka mohuar kategorikisht ato.

Aurela numëron mijëra ndjekës në Instagram, përmes të cilit ndan me ta foto dhe video të ndryshme.

Ditën e djeshme modelja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shfaqet tepër provokuese dhe shumë hot. Ajo ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj, sepse ka pozuar për një nga markat më të njohura në botë, “Versace”.

https://www.instagram.com/hoxha_aurela/


Flash Lajme

Më të lexuarat