Këngëtarja Rovena Stefa ishte së fundmi e ftuar në “Prive”.

Ajo foli rreth jetës së saj profesionale, si dhe asaj private.

Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është në një lidhje.

Ajo tha se ndihet e lumtur, mirëpo nuk e zbuloi se kush është personi që i ka marrë zemrën.

“Jam në një fazë që mund të quhet lidhje. Jam e lumtur”, tha ajo.

 

Save

Share


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All