Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është shfaqur në super formë 5 ditë pas lindjes së dytë të saj.Ajo ka sjellë në jetë një djalë që i ka vendosur emrin e veçantë Diell, e sigurisht nuk mund të mungonin dhurata nga partneri i saj, Eduarti.

Osmani shkruan se regjisori i shkoi në shtëpi me një çantë të mbyllur elegante që brenda kishte dhuratat për të pas lindjes.

Ajo i ka zbuluar vetë dhuratat e partnerit, një varëse me shkronjat që formonin emrat ”Jon Diell”, si dhe një buqetë me lule lejla. Tashmë Arbana do të mbajë në qafë varësen me dy emrat e djemve të saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All