E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë.

E pas lindjes së djalit duket se Ryva e ka marrë vetën dhe është bërë një super-femër.


Flash Lajme

Më të lexuarat