Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Luana është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj.

E për këto veshje duket se Luana shpenzon shumë pasi vetëm për një xhaketë ajo ka paguar 1998 euro.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All