Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është shumë aktive në rrjete sociale.

Verën që lamë pas, këngëtarja i kaloi pushimet në Greqi, por mesa duket ato ditë i kanë mbetur në mendje këngëtares.

Së fundmi Rita ka ripostuar disa fotografi nga pushimet ku shfaqet e veshur me bikini.

Këngëtarja gjatë pushimeve ishte në shoqërinë e partnerit regjisor, Romain Gavras.

“Më ktheni sërish. Po bie shi në Londër dhe i gjeta këto. Kamera filmike prej pushimeve të mia të fundit. Greqi/Ibiza 2020”, shkruan Rita.


Flash Lajme

Më të lexuarat