Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, Edona ka postua një foto ku shihet se janë mbledhur e gjithë familja dhe po festojnë ditëlindjen e vëllait të saj, Milotit.


Flash Lajme

Më të lexuarat